Позиционери сервои пурбори 2-меҳварӣ
Андозаҳои ҷойгиркунӣ

Тавсиф
- Ин мавқеъгузори 2-меҳвари L чӣ гуна ҳаракат мекунад?
Як меҳвар метавонад ба таври уфуқӣ 360° гардиш кунад, як меҳвари дигар метавонад ба тарафи чап ва рост 360° гардиш кунад
Пойгоҳи кафшерӣ, ки одатан аз механизми кафшеркунӣ ва механизми гардиш иборат аст, ки имкон медиҳад, ки қисми корӣ бо бардоштан, гардиш кардан ва кафшеркунӣ дар кунҷи кафшер ё васлкунии дилхоҳ ба мизи корӣ мустаҳкам карда шавад.
- Позиционер чӣ гуна кор мекунад?
Силсилаи ҷойгиркунакҳои кафшерӣ аз намуди паҳлӯӣ, намуди гардиши сар ва дум, намуди гардиши бардошташавандаи сар ва дум, намуди моил ба сар ва дум ва намуди гардиши дугона ва ғайра иборатанд.
Он метавонад бо манипулятори кафшерӣ мувофиқ бошад ва ба мошини махсуси кафшери автоматӣ табдил ёбад ва инчунин бо таҷҳизоти периферии робот ва робот барои амалӣ кардани автоматикунонии кафшер мувофиқ бошад. Ва мо инчунин метавонем мувофиқи талаботи гуногуни муштариён, аз ҷумла қисмҳои корӣ ва технологӣ, ҷойгиркунии кафшери фармоишӣ созем.
Диаметри ҷойгиркунӣ
| Модел | JHY4030L-080 |
| Шиддати вуруди номиналӣ | Якфазаи 220В, 50/60Гц |
| Синфи изолятсияи муҳаррик | F |
| Табақчаи гардишкунанда | Диаметри 800 мм (метавонад танзим карда шавад) |
| Вазн | Тақрибан 400 кг |
| Бори максималӣ | Бори меҳварӣ ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг метавонад фармоишӣ бошад) |
| Такрорпазирӣ | ±0.1мм |
| Мавқеи қатъ | Ҳар гуна вазифа |
Ариза
Қисмҳои автомобилӣ, қисмҳои велосипед, қисмҳои автомобилӣ, мебелҳои пӯлодӣ, энергияи нав, сохторҳои пӯлодӣ, техникаи сохтмонӣ, таҷҳизоти фитнес ва ғайра.
Маҳсулоти асосии позиционери кафшерии мо
Позиционери кафшерии навъи гардиши сар-думи 1 меҳварӣ
Позиционери кафшери амудӣ бо гардиши сар бо 1 меҳвар
Позиционери кафшери уфуқии чархзанандаи 1 меҳварӣ
Позиционери кафшерии навъи 2-меҳвари P
Позиционери кафшери навъи 2-меҳварӣ барои U
Позиционери кафшери навъи 2-меҳвари L
Позиционери кафшери уфуқии 3-меҳварӣ
Позиционери кафшери 3-меҳварӣ бо боло ба поён
Баста: Қуттиҳои чӯбӣ
Мӯҳлати интиқол: 40 рӯз пас аз гирифтани пешпардохт
Саволҳои зиёд такрормешуда
1.С: оё мавқеъгузори шумо метавонад бо роботи Fanuc-и ман кор кунад?
А: Бале
2. Оё позиционери шумо метавонад бо роботи ABB-и ман ҳамоҳанг ҳаракат кунад?
A: Бале, танҳо ҳамон муҳаррики тамғаи роботи худро дар позитонер насб кунед.
3.С: Позиционер чӣ гуна идора карда мешавад?
A: Вақте ки шумо аз роботи JHY истифода мебаред, он метавонад аз ҷониби системаи идоракунии роботи мо идора карда шавад; вақте ки шумо аз роботи бренди дигар истифода мебаред, мо метавонем ҷойгиркунандаро бо шкафи PLC барои кор бо роботи шумо муҷаҳҳаз кунем.






