Истгоҳи кории роботҳои кафшери 6-меҳварӣ аз пӯлоди зангногир ва алюминий
Тавсиф
Пойгиркунии 2-меҳварӣ метавонад гардиши уфуқии ±180° ва гардиши чаппаро таъмин кунад.
Гардиши позиционер аз ҷониби шкафи идоракунӣ, ки дар зери шкафи идоракунии робот пайваст аст, идора карда мешавад. Дар раванди кафшер, он метавонад ҳаракатҳои ҳамоҳангшударо байни робот ва позиционер амалӣ кунад.
Ин мавқеъгузор барои қисмҳои корӣ, ки бояд дар кунҷҳои гуногун кафшер карда шаванд, мувофиқ аст ва онро бо роботҳои кафшер барои корҳои кафшерии чандиртар ва беҳтар кардани самаранокӣ ва сифати кафшер истифода бурдан мумкин аст.
Параметри техникии мавқеъгиранда
| Модел | JHY4030P-080 |
| Шиддати вуруди номиналӣ | Якфазаи 220В, 50/60Гц |
| Изолятсияи моторӣ | F |
| Мизи корӣ | Диаметри 800 мм (метавонад танзим карда шавад) |
| Вазн | Тақрибан 400 кг |
| Бори максималӣ | Бори меҳварӣ ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг метавонад танзим карда шавад) |
| Такрорпазирӣ | ±0.1мм |
| Мавқеи қатъ | Ҳар гуна вазифа |
Қисмҳои кории робот
| Маҳсулот | Миқдор |
| Роботи кафшери 6-меҳварӣ | 1 маҷмӯъ |
| Позиционери 2-меҳварӣ | 1 маҷмӯъ |
| Манбаи қувваи кафшерӣ | 1 маҷмӯъ |
| Машъали кафшерӣ | 1 маҷмӯъ |
| Қуттии идоракунӣ | 2 дона |
| Нуқтаи тозакунии машъал | 1 маҷмӯъ |
| Роҳи оҳани хаттии робот | *м (ихтиёрӣ) |
| Сенсори лазерӣ | 1 маҷмӯъ (ихтиёрӣ) |
| Пардаи чароғи бехатарӣ | 1 маҷмӯъ (ихтиёрӣ) |
| Девори бехатарӣ | *м (ихтиёрӣ) |
Чаро моро интихоб кунед?
1. Мо яке аз партияҳо барои истеҳсолкунандаи роботҳои кафшерӣ дар Чин ҳастем.
2. Мо на танҳо истеҳсолкунандаи роботҳо ҳастем, балки мавқеъгирандагон низ истеҳсол мекунем.
3. Зиёда аз 10 сол таҷриба дар лоиҳаҳои ҳамгирошудаи роботӣ.
4. Системаи идоракунии робот ба осонӣ кор мекунад ва истифодааш устувор аст.
5. Системаи идоракунии робот метавонад то 12 меҳварро идора кунад.
6. Маҳсулоти мо ба зиёда аз 30 ноҳия дар Осиёи Ҷанубу Шарқӣ, Осиёи Ғарбӣ, Аврупо, Амрикои Шимолӣ, Амрикои Ҷанубӣ, Австралия ва ғайра фурӯхта шудааст.













