Истгоҳи кории роботҳои кафшери 6-меҳварӣ аз пӯлоди зангногир ва алюминий

Хусусият
1. Тарҳи кабелии дарунсохти робот ба робот имкон медиҳад, ки бе халал ҳаракат кунад ва тарҳбандии ҷои кор тозаву озода аст
2. Кабинети идоракунии робот метавонад то 11 меҳварро идора кунад ва аз ислоҳи мураккаби PLC ва ишғоли фазо пешгирӣ кунад
3. Роботи JHY ва ҷойгиркунандаро метавон ҳамоҳанг кард ва робот метавонад ҳангоми чарх задани ҷойгиркунанда ҳамзамон кафшер кунад, ки ин истгоҳи кориро махсусан барои кафшери даврӣ мувофиқ мегардонад.
4. Маҷмӯи васеи таҷҳизоти ёрирасон, аз қабили сенсорҳои лазерӣ, пардаҳои чароғҳои бехатарӣ ва деворҳои бехатарӣ, дастрасанд.
5. Системаи идоракунӣ якчанд бастаҳои раванди кафшерро дар бар мегирад, ки имкон медиҳанд, ки режимҳои гуногуни кафшер барои қисмҳои гуногуни корӣ истифода шаванд.
Параметри техникии мавқеъгиранда
| Модел | JHY4030D-080 |
| Шиддати вуруди номиналӣ | Якфазаи 220В, 50/60Гц |
| Изолятсияи моторӣ | F |
| Мизи корӣ | Диаметри 800 мм (метавонад танзим карда шавад) |
| Вазн | Тақрибан 400 кг |
| Бори максималӣ | Бори меҳварӣ ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг метавонад танзим карда шавад) |
| Такрорпазирӣ | ±0.1мм |
| Мавқеи қатъ | Ҳар гуна вазифа |
Қисмҳои истгоҳи кории робот
1. Роботи кафшерӣ:
Навъ: Роботи кафшери MIG-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Роботи кафшери TIG: BR-1510B, BR-1920B
Роботи кафшери лазерӣ: BR-1410G, BR-1610G
2.Мавқеъгузор
Модел: JHY4030D-080
Навъ: Позиционери гардиши уфуқии 1-меҳварӣ
3. Манбаи қувваи кафшерӣ
Навъ: Манбаи қувваи кафшерӣ 350A/500A
4. Туфангчаи кафшерӣ
Намуд: таппончаи бо ҳаво хунукшаванда, таппончаи бо об хунукшаванда, таппончаи тела-кашолакунӣ
5. Истгоҳи тозакунии машъал:
Модел: SC220A
Намуд: Тозакунандаи машъали кафшери пневматикии худкор
Дигар таҷҳизоти кории робот
1. Роҳи ҳаракаткунандаи робот
Модел: JHY6050A-030
2. Сенсори лазерӣ (ихтиёрӣ)
Вазифа: пайгирии кафшер, ҷойгиркунӣ.
3. Пардаи чароғи бехатарӣ (ихтиёрӣ)
Масофаи муҳофизатӣ: 0.1-2м, 0.1-5м; баландии муҳофизатӣ: 140-3180мм
4. Девори амниятӣ (ихтиёрӣ)
5. Кабинети PLC (ихтиёрӣ)












