Дасти кафшерии роботии 6-меҳварӣ бо ҷойгиркунии гардиши 3-меҳварӣ
Параметри техникии мавқеъгиранда
| Модел | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Шиддати вуруди номиналӣ | Якфазаи 220В, 50/60Гц |
| Изолятсияи моторӣ | F |
| Мизи корӣ | 1800X800mm / 2500X800mm (метавонад танзим карда шавад) |
| Вазн | Тақрибан 1600 кг |
| Бори максималӣ | Бори меҳварӣ ≤100кг / ≤300кг / ≤500кг (> 500кг метавонад фармоишӣ бошад) |
| Такрорпазирӣ | ±0.1мм |
| Мавқеи қатъ | Ҳар гуна вазифа |
Тавсиф
Позиционери 3-меҳвараро метавон ба таври уфуқӣ дар маҷмӯъ гардонд ва ду мизи кориро метавон гардонд ва гардонд, то коргарон танҳо дар як тараф истода, маводро бор кунанд ва холӣ кунанд. Меҳнати коргаронро кам мекунад ва самаранокии корро ба таври назаррас беҳтар мекунад.
Шумо метавонед тарҳбандии истгоҳро вобаста ба вазъият дар маҳал тағйир диҳед. Таҷҳизоти периферие, ки шумо метавонед интихоб кунед, инҳоянд: истгоҳи чароғи тоза, ҷойгиркунандаи гардишкунанда, системаи пайгирии лазерӣ, қуттии идоракунии дурдаст ва ғайра. Мо метавонем омӯзиши ройгони технологӣ пешниҳод кунем.
Ду намуди ҷойгиркунии кафшери 3-меҳварӣ барои интихоб:
Расми чап: Позиционери кафшери гардишкунандаи 3-меҳварӣ бо усули уфуқӣ
Расми рост: Позиционери кафшери амудии чархзанандаи 3-меҳварӣ
Бори корӣ (бори корӣ 300кг/500кг/1000кг) ва андозаи мизи корӣ (андозаи корӣ 1800*800мм ё 2500*800мм)-ро, ки барои қисмати кории шумо мувофиқ аст, интихоб кунед! Мо инчунин фармоишҳоро қабул мекунем!
Мавод
Кафшери аз пӯлоди зангногир
Кафшери алюминий
Кафшери пӯлоди карбон
Кафшери найча/қубур/пластинаи галванӣ
Кафшери ғалтаки хунук
Баста:Қуттиҳои чӯбӣ
Вақти расондан:40 рӯз пас аз гирифтани пешпардохт
Саволҳои зиёд такрормешуда
1. Конфигуратсияи ҳадди ақал барои истгоҳи кафшерӣ чист?
A: Як робот ва як мизи кафшер. Барои қисмҳои мураккаб, шояд як позиционер лозим шавад, агар шумо самаранокии кориро баландтар хоҳед, ду позиционер интихоби хубанд.
2. Тамоми системаи роботи кафшерӣ чиро дар бар мегирад?
A: Тамоми системаи роботи кафшерӣ аз бозуи робот, контроллер, манбаи қувваи кафшер, мавқеъгирҳо, асбобҳо, тозакунандаи таппончаи кафшер (машъал), девори бехатарии чароғҳои бехатарӣ ва ғайра иборат аст.
3. Оё системаи истгоҳи роботӣ ба талаботи баланд барои муҳити зист ниёз дорад?
A: Муҳити муносиби муҳити зист: 0~45℃, 20-80%RH (Конденсатсия нест).











