ҳалли роботии кафшери автоматӣ

Чӣ тавр шумо як истгоҳи боэътимоди кориро интихоб мекунед?
Аввалан, тафсилоти кори худро, аз қабили маводи корӣ, ғафсӣ, андозаҳо, вазн, ба мо бигӯед.
сипас талаботи худро бигӯед: таъсири дарзҳои кафшерӣ, ки шумо мехоҳед, муҳити кории бехатар ва ғайра
Пас мо дар бораи раванди истеҳсолии шумо сӯҳбат мекунем, шумо чӣ гуна корҳои буриданро анҷом медиҳед? Оё фарқият байни қисм ба қисм калон аст?
Дар ниҳоят, мо робототехника, позиционерҳо, рельсҳои робот, сенсорҳои лазерӣ, пардаҳои чароғҳои бехатарӣ, деворҳои бехатарӣ ва ғайраро барои барномаҳо ва хусусиятҳои гуногун мувофиқи раванди истеҳсолии муштарӣ тавсия медиҳем.
Параметри техникии мавқеъгиранда
| Модел | JHY4030U-120 |
| Шиддати вуруди номиналӣ | Якфазаи 220В, 50/60Гц |
| Изолятсияи моторӣ | F |
| Андозаи гардишкунанда | 1200X650mm (метавонад танзим карда шавад) |
| Вазн | Ба вазни воқеӣ муроҷиат кунед |
| Бори максималӣ | Бори меҳварӣ ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг метавонад танзим карда шавад) |
| Такрорпазирӣ | ±0.1мм |
| Мавқеи қатъ | Ҳар гуна вазифа |
Қисмҳои истгоҳи кории робот
1. Роботи кафшерӣ:
Навъ: Роботи кафшери MIG-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Роботи кафшери TIG: BR-1510B, BR-1920B
Роботи кафшери лазерӣ: BR-1410G, BR-1610G
2.Мавқеъгузор
Навъҳои гуногун: 1 меҳвар, 2 меҳвар, ҷойгиркунандаи 3 меҳварӣ, бори фоиданок: 300/500/1000кг ё фармоишӣ
3. Роҳи оҳани заминӣ
Навъ: бори 500/1000кг, дарозии ≥3м барои ихтиёрӣ.
4. Мошини кафшерӣ
Навъ: Мошини кафшери 350A/500A
Хусусият: метавонад барои пӯлоди карбон, пӯлоди зангногир алюминий ва кафшери галванӣ истифода шавад
5. Машъали кафшерӣ:
Намуд: 350A-500A, бо ҳаво хунук карда мешавад, бо об хунук карда мешавад, тела дода мешавад
6. Истгоҳи тозакунии машъал:
Намуд: Тозакунандаи машъали кафшери пневматикии худкор
Вазифа: буридани сими кафшерӣ, тоза кардани машъал, пошидани равған
7. Сенсори лазерӣ (ихтиёрӣ)
Вазифа: пайгирии кафшер, ҷойгиркунӣ.
8. Пардаи чароғи бехатарӣ (ихтиёрӣ)
Вазифа: одатан дар девори амниятӣ насб карда мешавад, то одамонро бо роҳи бастани пардаи чароғи амниятӣ самаранок муҳофизат кунад
9. Девори амниятӣ (ихтиёрӣ)
Вазифа: Дар канори истгоҳи кории робот насб карда шудааст, то таҷҳизотро барои ҳифзи бехатарии кормандон ҷудо кунад
Бастабандӣ: Қуттиҳои чӯбӣ
Мӯҳлати интиқол: 40 рӯз пас аз гирифтани пешпардохт












