Позиционери кафшери пасткунандаи RV бо дақиқии баланд

Тавсиф
● Позиционер-кафшергар аз агрегати гардиши мизи корӣ, агрегати чаппагардонӣ ва системаи идоракунии барқӣ иборат аст.
● Ҳаракати позиционерро метавон бо тугмаи оғоз ва қатъ зуд идора кард.
● Функсияи васеъкунии идоракунии пайвастшавӣ бо дигар таҷҳизот.
● бо бартариҳои ҳаҷми паймон, намуди хуб, вазни сабук ва осонии истифода.
● Тарроҳии махсус мувофиқи қисмҳои корӣ ва тартиби кафшери муштарӣ мувофиқи дархост дастрас аст
Пластики гардишкунандаи позиционерро метавон ба шакли мудаввар ё шакли дар боло зикршуда сохт.
Андозаи гардиши кафшерӣ ва бори меҳвари онро метавон фармоиш дод.
● Ба дигар брендҳои роботҳо ба монанди Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa мутобиқ карда мешавад. (Расми мотор бояд аз ҷониби муштариён пешниҳод карда шавад, сипас мо сӯрохи насбро дар асоси расми мотор мегузорем)
Кабинети PLC ихтиёрӣ аст.
Диаметри ҷойгиркунӣ
| Модел | JHY4030U-120 |
| Шиддати вуруди номиналӣ | Якфазаи 220В, 50/60Гц |
| Синфи изолятсияи муҳаррик | F |
| Мизи корӣ | 1200 * 650 мм / диаметр 1200 мм (метавонад танзим карда шавад) |
| Вазн | Тақрибан 400 кг |
| Бори максималӣ | Бори меҳварӣ ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг метавонад фармоишӣ бошад) |
| Такрорпазирӣ | ±0.1мм |
| Мавқеи қатъ | Ҳар гуна вазифа |
Маҳсулоти асосии позиционери кафшерии мо
Позиционери кафшерии навъи гардиши сар-думи 1 меҳварӣ
Позиционери кафшери амудӣ бо гардиши сар бо 1 меҳвар
Позиционери кафшери уфуқии чархзанандаи 1 меҳварӣ
Позиционери кафшерии навъи 2-меҳвари P
Позиционери кафшери навъи 2-меҳварӣ барои U
Позиционери кафшери навъи 2-меҳвари L
Позиционери кафшери уфуқии 3-меҳварӣ
Позиционери кафшери 3-меҳварӣ бо боло ба поён
Баста: Қуттиҳои чӯбӣ
Мӯҳлати интиқол: 40 рӯз пас аз гирифтани пешпардохт
Саволҳои зиёд такрормешуда
С: Мо ширкати тиҷоратӣ ҳастем ё истеҳсолкунанда?
A: Мо истеҳсолкунанда бо таҷрибаи зиёда аз 10 сол ҳастем.
С: Оё шумо роботҳои кафшерии худро доред?
А: Бале. Мо инчунин истеҳсолкунандаи кафшери роботҳо ҳастем.
С: Корхонаи шумо дар куҷо ҷойгир аст? Чӣ тавр ман метавонам ба он ҷо ташриф орам?
A: Корхонаи мо дар шаҳри Вуси дар Чин ҷойгир аст.
С: Чӣ тавр шумо сифати маҳсулотро кафолат дода метавонед?
A: Мо дар раванди истеҳсолӣ системаи қатъии назорати сифат дорем ва мо муштариёнро истиқбол мекунем, ки барои санҷиши сифати маҳсулот пеш аз таҳвил ба мо ташриф оранд.
С: Мӯҳлати кафолат чанд вақт аст?
А: Як сол.






