Позиционери кафшерии гардишкунандаи 3-меҳвари баландсифат
Андозаҳои ҷойгиркунӣ

Тавсиф
● Ин мавқеъгузори 3-меҳварӣ аз агрегати гардиши мизи корӣ, агрегати гардиши уфуқии чаҳорчӯба ва системаи идоракунии барқӣ иборат аст.
● 2 ҷадвали корӣ дар як мавқеъгир, танҳо кор кардан дар як тараф кор мекунад, самаранокии кор хеле беҳтар ва фазо фишурда шудааст
● Ҳаракати позиционерро метавон бо тугмаи оғоз ва қатъ зуд идора кард.
● Ба дигар брендҳои роботҳо ба монанди Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa мутобиқ карда мешавад. (Расми мотор бояд аз ҷониби муштариён пешниҳод карда шавад, сипас мо сӯрохи насбро дар асоси расми мотор мегузорем)
Кабинети PLC ихтиёрӣ аст.
Диаметри ҷойгиркунӣ
| Модел | JHY4030S-180 |
| Шиддати вуруди номиналӣ | Якфазаи 220В, 50/60Гц |
| Синфи изолятсияи муҳаррик | F |
| Мизи корӣ | 1800 * 800 мм (метавонад танзим карда шавад) |
| Вазн | Тақрибан 1600 кг |
| Бори максималӣ | Бори меҳварӣ ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг метавонад фармоишӣ бошад) |
| Такрорпазирӣ | ±0.1мм |
| Мавқеи қатъ | Ҳар гуна вазифа |
Маҳсулоти асосии позиционери кафшерии мо
Позиционери кафшерии навъи гардиши сар-думи 1 меҳварӣ
Позиционери кафшери амудӣ бо гардиши сар бо 1 меҳвар
Позиционери кафшери уфуқии чархзанандаи 1 меҳварӣ
Позиционери кафшерии навъи 2-меҳвари P
Позиционери кафшери навъи 2-меҳварӣ барои U
Позиционери кафшери навъи 2-меҳвари L
Позиционери кафшерии навъи L барои бардорандаи 2-меҳвар
Позиционери кафшери уфуқии 3-меҳварӣ
Позиционери кафшери 3-меҳварӣ бо боло ба поён
Позиционери кафшери сар-дум бо танзими 2 меҳварӣ
Баста: Қуттиҳои чӯбӣ
Мӯҳлати интиқол: 40 рӯз пас аз гирифтани пешпардохт
Саволҳои зиёд такрормешуда
С: Мо ширкати тиҷоратӣ ҳастем ё истеҳсолкунанда?
A: Мо истеҳсолкунанда бо таҷрибаи зиёда аз 10 сол ҳастем.
С: Оё шумо роботҳои кафшерии худро доред?
А: Бале. Мо инчунин истеҳсолкунандаи кафшери роботҳо ҳастем.
С: Оё мавқеъгирро дар логотипи муштарӣ гузоштан мумкин аст?
A: Бале, мо метавонем логотипи худро дар он гузорем.
С: Чӣ тавр шумо сифати маҳсулотро кафолат дода метавонед?
A: Мо дар раванди истеҳсолӣ системаи қатъии назорати сифат дорем ва мо муштариёнро истиқбол мекунем, ки барои санҷиши сифати маҳсулот пеш аз таҳвил ба мо ташриф оранд.
С: Мӯҳлати кафолат чанд вақт аст?
А: Як сол.






