Дасти кафшери роботи mig tig бо ротатори 2-меҳварӣ

Тавсиф
Он барои кафшери автоматӣ, кафшери дарзӣ ва кафшери воридшавии қисмҳои гуногуни металлии калон ва қисмҳои мураккаб мувофиқ аст.
Ин робот аз сертификати патентии Идораи моликияти зеҳнии Чин ва сертификати содиротии CE гузаштааст.
Андозаи сарборӣ ва мизи гардишкунандаи мавқеъгузори 2-меҳвараро метавон танзим кард.
Ин истгоҳи кафшери роботӣ одатан таҷҳизоти оддиро бо тарҳбандии чандир танзим мекунад. Шумо метавонед тарҳбандии истгоҳро вобаста ба вазъият дар замин тағйир диҳед. Таҷҳизоти периферие, ки шумо метавонед интихоб кунед, инҳоянд: истгоҳи чароғи тоза, ҷойгиркунандаи гардишкунанда, системаи пайгирии лазерӣ, қуттии идоракунии дурдаст ва ғайра. Мо метавонем омӯзиши ройгони технологӣ пешниҳод кунем.
Параметри техникии мавқеъгиранда
| Модел | JHY4050L-080 |
| Шиддати вуруди номиналӣ | Якфазаи 220В, 50/60Гц |
| Изолятсияи моторӣ | F |
| Мизи корӣ | Диаметри 800 мм (метавонад танзим карда шавад) |
| Вазн | Тақрибан 400 кг |
| Бори максималӣ | Бори меҳварӣ ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг метавонад фармоишӣ бошад) |
| Такрорпазирӣ | ±0.1мм |
| Мавқеи қатъ | Ҳар гуна вазифа |
Мавод
Кафшери аз пӯлоди зангногир
Кафшери алюминий
Кафшери пӯлоди карбон
Кафшери найча/қубур/пластинаи галванӣ
Кафшери ғалтаки хунук
Ариза
Қисмҳои автомобилӣ, қисмҳои велосипед, қисмҳои автомобилӣ, мебелҳои пӯлодӣ, энергияи нав, сохторҳои пӯлодӣ, техникаи сохтмонӣ, таҷҳизоти фитнес ва ғайра.
Баста:Қуттиҳои чӯбӣ
Вақти расондан:40 рӯз пас аз гирифтани пешпардохт
Саволҳои зиёд такрормешуда
С: Ман бояд чӣ маълумотро пешниҳод кунам, то шумо роботи мувофиқро барои ман тавсия диҳед?
Ҷавоб: Лутфан, расмҳои муфассали қисмати корӣ, аз ҷумла мавод, ғафсӣ, мавқеи кафшер, андоза ва вазни қисмати корро пешниҳод кунед.
С: Оё шумо метавонед барои маҳсулоти мо хидмати фармоишӣ пешниҳод кунед?
Ҷавоб: Бале. Мо ба шумо роҳҳои ҳалли касбии системаи кафшери роботиро мувофиқи маҳсулоти мушаххаси шумо пешниҳод хоҳем кард. Танҳо ба шумо лозим аст, ки расмҳои муфассали маҳсулот ва талаботи кафшери худро ба мо фиристед, пас мо пешниҳоди техникии фармоишӣ барои шумо пешниҳод хоҳем кард.
С: Метавонед ба ман чанд видеои барномаро нишон диҳед?
Ҷавоб: Албатта. Шумо метавонед ҳамаи видеоҳои барномаи моро дар канали Youtube-и мо тавассути ҷустуҷӯи "роботи саноатии JHY" тамошо кунед ё аз фурӯшандагони мо хоҳиш кунед, ки ба шумо фиристанд.
С: Ман мехоҳам сифати кафшери маҳсулоти худро донам, бояд чӣ кор кунам?
Ҷавоб: Шумо метавонед намунаҳои худро барои анҷом додани кафшери санҷишӣ ба корхонаи мо фиристед. Пас аз санҷиши кафшер, мо видео ва тасвирҳои кафшерро барои истинод ба шумо мефиристем. Инчунин, мо намунаҳоро барои тасдиқ ба шумо бармегардонем.












