роботи кафшери камоншакли зарфи қубурӣ, ки дар истгоҳи кори муттаҳидшуда ҷойгир аст
Параметри техникии мавқеъгиранда

Қисмҳои истгоҳи кории робот
1. Роботи кафшерӣ:
Навъ: Роботи кафшери MIG-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Роботи кафшери TIG: BR-1510B, BR-1920B
Роботи кафшери лазерӣ: BR-1410G, BR-1610G
2.Мавқеъгузор
Модел: JHY4010T-065
Навъ: Позиционери сарпӯши 1-меҳварӣ
Параметри техникии ҷойгиркунӣ чунин нишон дода шудааст:
| Модел | JHY4010T-065 |
| Шиддати вуруди номиналӣ | Якфазаи 220В, 50/60Гц |
| Изолятсияи моторӣ | F |
| Мизи корӣ | 650 мм (метавонад танзим карда шавад) |
| Вазн | Тақрибан 400 кг |
| Бори максималӣ | Бори меҳварӣ ≤100кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг метавонад танзим карда шавад) |
| Такрорпазирӣ | ±0.1мм |
| Мавқеи қатъ | Ҳар гуна вазифа |
3. Манбаи қувваи кафшерӣ
Навъ: Манбаи қувваи кафшерӣ 350A/500A
4. Машъали кафшерӣ
Навъ: машъали бо ҳаво хунукшаванда, машъали бо об хунукшаванда, машъали тела-кашолакунӣ
5. Истгоҳи тозакунии машъал:
Модел: SC220A
Намуд: Тозакунандаи машъали кафшери пневматикии худкор
Дигар қисмҳои иловагии робот дар ҷои корӣ
1. Роҳи ҳаракаткунандаи робот
Модел: JHY6050A-030
2. Сенсори лазерӣ (ихтиёрӣ)
Вазифа: пайгирии кафшер, ҷойгиркунӣ.
3. Пардаи чароғи бехатарӣ (ихтиёрӣ)
Масофаи муҳофизатӣ: 0.1-2м, 0.1-5м; баландии муҳофизатӣ: 140-3180мм
4. Девори амниятӣ (ихтиёрӣ)
5. Кабинети PLC (ихтиёрӣ)
Хусусият
1. Танзими барқии мавқеи таппончаи кафшерӣ, сарфаи вақт ва кӯшиш, қулай ва зуд.
2. Кунҷи таппончаи кафшер танзимшаванда аст, метавонад ба намудҳои гуногуни дарзҳои кафшерӣ (дарзҳои кафшери кунҷӣ, дарзҳои кафшери кунҷӣ ва ғайра) мутобиқ шавад.
3. Таппончаи кафшерӣ функсияи гардиш дорад, параметри гардишро идора кардан мумкин аст ва мутобиқшавӣ васеъ аст.
4. Пойгоҳи сарпӯшро танзим кунед, ҷойгиркунанда метавонад кунҷро гардонад, то дарзи кафшери давраро амалӣ кунад.
5. Позиционерро бо чархи дастгирии танзимшаванда тарҳрезӣ кардан мумкин аст, ки барои дарозии гуногуни қубур мутобиқ карда шудааст
6. Идоракунии ним-автоматӣ, таҷҳизоти чандир ва бисёрҷониба, дарзи кафшерии яксон ва зебо.
7. Меҳвари гардиши ҷойгиркунанда аз ҷониби муҳаррики серво идора карда мешавад, суръати гардишро дақиқ идора кардан мумкин аст ва талаботи раванди кафшерро дақиқ иҷро кардан мумкин аст.
8. Функсияи пешакӣ муқарраршудаи параметрҳои кафшер, параметрҳои кафшерро пеш аз сабт дар система ё параметрҳои кафшер пешакӣ муқаррар кардан мумкин аст. Параметрҳои кафшерро метавон мустақиман ҳангоми кафшери қисми кории ҳамон як мушаххасот дафъаи оянда истифода бурд.












