Позиционери кафшери гардиши қубур бо сервои муҳаррик
Андозаҳои ҷойгиркунӣ

Тавсиф
- Ин ҷойгиркунандаи кафшери қубур барои барномаҳои гуногун, аз ғалтаки қубур то ҷойгиркунии қисмҳои хеле дароз, ба монанди ҷузъҳои шасси ё сутуни чароғаки кӯча, истифода мешавад.
- Позиционерҳои кафшерӣ ҳосилнокиро ҳангоми кафшери қубурҳо, меҳварҳо, чархҳо, оринҷҳо ва дигар арматураҳо ба таври назаррас афзоиш медиҳанд.
- Андозаи гардишкунандаи кафшер ва бори меҳвари онро метавон фармоиш дод, патронҳо ва чархи дастгирӣ дастрасанд.

- Ба дигар брендҳои роботҳо, ба монанди Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa, мутобиқ карда мешавад (расми мотор бояд аз ҷониби муштариён пешниҳод карда шавад, сипас мо сӯрохи насбро дар асоси расми мотор мегузорем)
- Кабинети PLC ихтиёрӣ аст.
Диаметри ҷойгиркунӣ
| Модел | JHY4010T-050 |
| Шиддати вуруди номиналӣ | Якфазаи 220В, 50/60Гц |
| Синфи изолятсияи муҳаррик | F |
| Мизи корӣ | Диаметри 500 мм (метавонад танзим карда шавад) |
| Вазн | Тақрибан 400 кг |
| Бори максималӣ | Бори меҳварӣ ≤100кг / ≤300кг / ≤500кг (мумкин аст фармоишӣ бошад) |
| Такрорпазирӣ | ±0.1мм |
| Мавқеи қатъ | Ҳар гуна вазифа |
Ариза
Қисмҳои автомобилӣ, қисмҳои велосипед, қисмҳои автомобилӣ, мебелҳои пӯлодӣ, энергияи нав, сохторҳои пӯлодӣ, техникаи сохтмонӣ, таҷҳизоти фитнес ва ғайра.
Баста: Қуттиҳои чӯбӣ
Мӯҳлати интиқол: 40 рӯз пас аз гирифтани пешпардохт
Саволҳои зиёд такрормешуда
1.Q: Чӣ тавр питсерҳои кафшерии худро интихоб кардан мумкин аст?
A: Лутфан вазн ва андозаҳои қисми кории худро ба мо бигӯед ва аксҳои мавқеи кафшери онро ба мо нишон диҳед, пас мо ба шумо ҷойгиркунандаи мувофиқи кафшерро тавсия медиҳем.
2.С: Оё ман метавонам мавқеъгузори шуморо барои роботи fanuc/abb/kuka/yaskawa-и худ истифода барам?
А: Бале. Аммо муҳаррикро бояд худатон пешниҳод ва насб кунед.
3.Q: Оё шумо фармоиши фармоиширо қабул мекунед?
А: Бале, мо метавонем мавқеъгирро бо бори гуногун ва андозаи мизи корӣ тарҳрезӣ кунем.







