истгоҳи кафшери роботӣ барои қисмҳои хурд
Параметри техникии мавқеъгиранда
| Модел | JHY4010U-050 |
| Шиддати вуруди номиналӣ | Якфазаи 220В, 50/60Гц |
| Изолятсияи моторӣ | F |
| Мизи корӣ | Диаметр 500 мм |
| Вазн | Ба вазни воқеӣ муроҷиат кунед |
| Бори максималӣ | Бори меҳварӣ 100 кг |
| Такрорпазирӣ | ±0.1мм |
| Мавқеи қатъ | Ҳар гуна вазифа |
Қисмҳои истгоҳи кории робот
1. Роботи кафшерӣ:
Навъ: Роботи кафшери MIG-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Роботи кафшери TIG: BR-1510B, BR-1920B
Роботи кафшери лазерӣ: BR-1410G, BR-1610G
2.Мавқеъгузор
Модел: JHY4010U-050
Навъ: Позиционери 2-меҳварӣ
3. Манбаи қувваи кафшерӣ
Навъ: Манбаи қувваи кафшерӣ 350A/500A
4. Машъали кафшерӣ
Навъ: машъали бо ҳаво хунукшаванда, машъали бо об хунукшаванда, машъали тела-кашолакунӣ
5. Истгоҳи тозакунии машъал:
Модел: SC220A
Намуд: Тозакунандаи машъали кафшери пневматикии худкор
Дигар қисмҳои иловагии робот дар ҷои корӣ
1. Роҳи ҳаракаткунандаи робот
Модел: JHY6050A-030
2. Сенсори лазерӣ (ихтиёрӣ)
Вазифа: пайгирии кафшер, ҷойгиркунӣ
3. Пардаи чароғи бехатарӣ (ихтиёрӣ)
Масофаи муҳофизатӣ: 0.1-2м, 0.1-5м; баландии муҳофизатӣ: 140-3180мм
4. Девори амниятӣ (ихтиёрӣ)
5. Кабинети PLC (ихтиёрӣ)
Маводи кафшерӣ
Кафшери аз пӯлоди зангногир
Кафшери алюминий
Кафшери пӯлоди карбон
Кафшери найча/қубур/пластинаи галванӣ
Кафшери ғалтаки хунук
Ариза
Қисмҳои автомобилӣ, қисмҳои велосипед, қисмҳои автомобилӣ, мебелҳои пӯлодӣ, энергияи нав, сохторҳои пӯлодӣ, техникаи сохтмонӣ, таҷҳизоти фитнес ва ғайра.
Баста:Қуттиҳои чӯбӣ
Вақти расондан:40 рӯз пас аз гирифтани пешпардохт
Саволҳои зиёд такрормешуда
С: Ман бояд чӣ маълумотро пешниҳод кунам, то шумо роботи мувофиқро барои ман тавсия диҳед?
Ҷавоб: Лутфан, расмҳои муфассали қисмати корӣ, аз ҷумла мавод, ғафсӣ, мавқеи кафшер, андоза ва вазни қисмати корро пешниҳод кунед.
С: Оё шумо метавонед барои маҳсулоти мо хидмати фармоишӣ пешниҳод кунед?
Ҷавоб: Бале. Мо ба шумо роҳҳои ҳалли касбии системаи кафшери роботиро мувофиқи маҳсулоти мушаххаси шумо пешниҳод хоҳем кард. Танҳо ба шумо лозим аст, ки расмҳои муфассали маҳсулот ва талаботи кафшери худро ба мо фиристед, пас мо пешниҳоди техникии фармоишӣ барои шумо пешниҳод хоҳем кард.
С: Мӯҳлати кафолат ва мӯҳлати интиқол чанд аст?
Ҷавоб: Мӯҳлати кафолат 12 моҳ аст. Ва мӯҳлати интиқол дар давоми 30 рӯз пас аз гирифтани пасандози шумост.
С: Ман мехоҳам сифати кафшери маҳсулоти худро донам, бояд чӣ кор кунам?
Ҷавоб: Шумо метавонед намунаҳои худро барои анҷом додани кафшери санҷишӣ ба корхонаи мо фиристед. Пас аз санҷиши кафшер, мо видео ва тасвирҳои кафшерро барои истинод ба шумо мефиристем. Инчунин, мо намунаҳоро барои тасдиқ ба шумо бармегардонем.












