ҳуҷайраи роботи кафшерӣ бо поршен ва рельси слайдҳои роҳгард
Тавсиф
Одатан, дарозтарин даст барои дасти роботи кафшерӣ 2000 мм аст. Вақте ки қисми корӣ барои истифодаи роботи 2000 мм хеле калон аст, рельси заминии ҳаракаткунанда ба дароз кардани дарозии ҳаракати робот мусоидат мекунад. Шкафи идоракунӣ, манбаи қувваи кафшер ва дигар таҷҳизотро низ метавон дар рельс истода тарҳрезӣ кард.
Аз тарафи дигар, ҷойгиркунии сар-думи 1-меҳварӣ барои нигоҳ доштани қисми дарози корӣ ва гардиш барои ноил шудан ба кафшери пеш ва қафо кӯмак мекунад.
Параметри техникии мавқеъгиранда
| Модел | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Шиддати вуруди номиналӣ | Якфазаи 220В, 50/60Гц |
| Изолятсияи моторӣ | F |
| Мизи корӣ | 1800X800mm / 2500X800mm (метавонад танзим карда шавад) |
| Вазн | Тақрибан 600 кг / Тақрибан 800 кг |
| Бори максималӣ | Бори меҳварӣ ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг метавонад фармоишӣ бошад) |
| Такрорпазирӣ | ±0.1мм |
| Мавқеи қатъ | Ҳар гуна вазифа |
Параметри техникии роҳи оҳани ҳаракаткунанда
| Модел | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Шиддати вуруди номиналӣ | Якфазаи 220В, 50/60Гц |
| Изолятсияи моторӣ | F |
| Мизи корӣ | 500X500 мм (метавонад танзим карда шавад) |
| Вазн | Тақрибан 450 кг |
| Бори максималӣ | Бори меҳварӣ ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг метавонад фармоишӣ бошад) |
| Такрорпазирӣ | ±0.1мм |
| Мавқеи қатъ | Ҳар гуна вазифа |
Баста: Қуттиҳои чӯбӣ
Мӯҳлати интиқол: 40 рӯз пас аз гирифтани пешпардохт
Саволҳои зиёд такрормешуда
С: Оё ман бояд барои мувофиқ кардан бо роботи кафшерӣ як позиционер харам?
Ҷавоб: Ин аз мураккабии қисмҳои кории шумо вобаста аст. Агар қисми кории шумо мураккаб бошад, пас шумо бояд позиционер харед, то бо роботи кафшер мувофиқат кунад.
С: Ман бояд чӣ маълумотро пешниҳод кунам, то шумо роботи мувофиқро барои ман тавсия диҳед?
Ҷавоб: Лутфан, расмҳои муфассали қисмати корӣ, аз ҷумла мавод, ғафсӣ, мавқеи кафшер, андоза ва вазни қисмати корро пешниҳод кунед.
С: Оё шумо метавонед барои маҳсулоти мо хидмати фармоишӣ пешниҳод кунед?
Ҷавоб: Бале. Мо ба шумо роҳҳои ҳалли касбии системаи кафшери роботиро мувофиқи маҳсулоти мушаххаси шумо пешниҳод хоҳем кард. Танҳо ба шумо лозим аст, ки расмҳои муфассали маҳсулот ва талаботи кафшери худро ба мо фиристед, пас мо пешниҳоди техникии фармоишӣ барои шумо пешниҳод хоҳем кард.
С: Оё шумо метавонед муҳандисро барои насби мошин ба кишвари мо фиристед?
Ҷавоб: Бале. Мо муҳандисро ба кишвари шумо мефиристем, то дар насб ва ба кор андохтан ва омӯзиш кӯмак расонем. Дар сурати пайдо шудани мушкилот, мо инчунин метавонем хидмати онлайнро пешниҳод кунем.
С: Ман мехоҳам сифати кафшери маҳсулоти худро донам, бояд чӣ кор кунам?
Ҷавоб: Шумо метавонед намунаҳои худро барои анҷом додани кафшери санҷишӣ ба корхонаи мо фиристед. Пас аз санҷиши кафшер, мо видео ва тасвирҳои кафшерро барои истинод ба шумо мефиристем. Инчунин, мо намунаҳоро барои тасдиқ ба шумо бармегардонем.












